Tvorba webových stránek

Internet je velice rychle rostoucí médium. Internetová stránka je v současné době téměř nutností každé společnosti.

Dokážeme navrhnout řešení téměř pro každou společnost i jednotlivce a zvládneme maximálně vyjít vstříc každému klientovi s ohledem na jeho požadavky.

Snažíme se vytvářet webové stránky s moderním vzhledem, s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače, s využitím moderních technologií, které vám zajistí snadnou správu obsahu. Využíváme kvalitní CMS (systémy pro správu obsahu), které umožňují jednoduše spravovat stránku i osobám, které nemají s vytvářením webových stránek zkušenosti.

Každému klientovi věnujeme osobní přístup a technickou podporu. Kromě tvorby internetových stránek a jiných webových aplikací zajišťujeme také jejich následnou správu a provoz. V rámci správy webu nabízíme úpravy, konzultace, hosting, podporu a další. Všechny naše služby jsou za rozumnou cenu.

Zvládáme vytvářet www stránky pro každý druh společnosti. Navrhneme ideální webové řešení pro restaurační zařízení, hotely, živnostníky, obchody, autoprodejce, řemeslníky, cestovní a ubytovací agentury, úřady a instituce, půjčovny, dopravní služby, sportovní zařízení, školící zařízení, prodejce, stavebniny, velkoobchody, maloobchody, finanční sektor, služby, malovýrobce, velké společnosti i kohokoliv jiného.

Kromě klasických internetových prezentací zvládáme vytvořit i internetový obchod (e-shop), mobilní verze webu nebo specifické webové aplikace na míru.

Využijte profesionálních služeb za rozumnou cenu!

Nabízíme komplexní služby internetového marketingu. Jsme tak kromě tvorby a správy webu schopni zajistit internetovou propagaci, budování zpětných odkazůsprávu firemních profilů na sociálních sítích, firemní identitu a další.